Ser twardy DŽIUGAS® „Special Aged” dojrzewający przez 100 miesięcy

Kawałeczek złocistego sera o pikantnym owocowym aromacie budzi zmysły do niewiarygodnych doznań. Krucha konsystencja kryształków w ustach subtelnie zmienia się w rozpuszczającą się kremową przyjemność, której towarzyszy intensywny smak i utrzymujący się przez długie godziny nasycony posmak. Mimowolnie zanurzasz się w medytacji smaków, konsystencji oraz aromatów. Zaczynasz pojmować prawdziwą wartość czasu.

Dla wyjątkowego nabywcy — wyłącznie ser o wyjątkowym smaku, dojrzewający przez nawet 100 miesięcy, 3 300 dni — te zdumiewające liczby świadczą o tym, że długość okresu dojrzewania sera nie ma granic.

Mają Państwo wyjątkową możliwość skosztować sera DŽIUGAS”® „Special Aged” z limitowanej produkcji, zaledwie 200 głów sera o wyjątkowym stopniu dojrzałości.

100 proc. przyswajalność, po zjedzeniu kawałeczka sera, łańcuchy białka mleka zaczynają się rozpadać na poszczególne aminokwasy, które organizm człowieka przyswaja od pierwszych kęsów.

Ser twardy DŽIUGAS® Special aged dojrzewający 100 mies. — krąg sera (~4,350kg cena za 1 kg 529,99pln kg)
2305,45 
Ser twardy DŽIUGAS® Special aged dojrzewający 100 mies. (ćwiartka ~1,150kg)cena za 1 kg 529,99pln
609,48 
×

Zapytaj eksperta ds. sera DŽIUGAS

Państwa dane osobowe są gromadzone oraz przetwarzane w celu oszacowania potrzeb Państwa projektu internetowego oraz złożenia Dziugas Poland Sp.z o.o. najlepszej oferty. Wypełniając niniejszy formularz, akceptują Państwo zasady opisane w naszej Polityce Prywatności