Ser twardy DŽIUGAS® Piquant, dojrzewający 18 miesięcy

Ser twardy DŽIUGAS® „Piquant” dojrzewający przez 18 miesięcy. To wyrób o pikantnym smaku, żółtej barwie, w którym można zauważyć białe kryształki wapnia. Pokrojony w wióry nie tylko poprawi smak zup i sałatek, lecz również posłuży ich ozdobą. Polecamy szczególnie do dań na drugie śniadanie. Pasuje do suszonych owoców oraz paluszków chlebowych.

OPIS

Ser twardy DŽIUGAS® Piquant dojrzewający przez 18 miesięcy. To wyrób o pikantnym smaku, żółtej barwie, w którym można zauważyć białe kryształki wapnia. Pokrojony w wióry nie tylko poprawi smak zup i sałatek, lecz również posłuży ich ozdobą. Polecamy szczególnie do dań na drugie śniadanie. Pasuje do suszonych owoców oraz paluszków chlebowych.

DŽIUGAS® Piquant jest serem średnio dojrzałym, w którym ujawnia się harmonia intensywnych aromatów oraz pikantny smak. Czują Państwo, jak ten ser zaczyna rozpuszczać się w ustach? Nie tylko będą się Państwo delektowali smakiem, lecz również usłyszą jak coś chrupie. Są to pojedyncze kryształki wapnia, świadczące o rozpoczęciu nowego etapu dojrzewania sera. Można wyczuć również smak suszonych owoców, zauważalna jest bardziej żółta barwa skórki. Polecamy skosztować z suszoną żurawiną. Ser o tym stopniu dojrzałości dodaje się do innych potraw, żeby poprawić ich smak.

Asortyment

Ser twardy DŽIUGAS® Piquant, dojrzewający 18 mies. (180g)
Ser twardy DŽIUGAS® Piquant, dojrzewający 18 mies., zmiażdżony (100g)
Ser twardy DŽIUGAS® Piquant, dojrzewający 18 mies., krąg (4,1kg)
Ser twardy DŽIUGAS® Piquant, dojrzewający 18 mies., krąg (4,1kg)

Inne stopnie dojrzałości

Ser twardy DŽIUGAS®
Mild, 12 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Delicate, 24 miesiące
Ser twardy DŽIUGAS®
Gourmet, 36 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Wyjątkowa dojrzałość
Ser twardy DŽIUGAS®
Ekologiczne sery
Ser twardy DŽIUGAS®
Sery tarte
×

Zapytaj eksperta ds. sera DŽIUGAS

Państwa dane osobowe są gromadzone oraz przetwarzane w celu oszacowania potrzeb Państwa projektu internetowego oraz złożenia Dziugas Poland Sp.z o.o. najlepszej oferty. Wypełniając niniejszy formularz, akceptują Państwo zasady opisane w naszej Polityce Prywatności