Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 miesięcy

Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający przez 36 miesięcy. O wyrazistym wyrafinowanym smaku i zapachu. Liczne białe kryształki wapnia najlepiej świadczą o dojrzałości i jakości sera. Doskonała przekąska dla dynamicznych, aktywnych ludzi. Doskonały na wieczorną przekąskę lub poczęstunek, pasuje do orzechów nerkowca.

 

Opis

Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet dojrzewający przez 36 miesięcy. O wyrazistym wyrafinowanym smaku i zapachu. Liczne białe kryształki wapnia najlepiej świadczą o dojrzałości i jakości sera. Doskonała przekąska dla dynamicznych, aktywnych ludzi. Doskonały na wieczorną przekąskę lub poczęstunek, pasuje do orzechów nerkowca.

Według klasyfikacji wieku sera jest to ser „bardzo stary”. Ma on barwę brunatnego bursztynu. Smak sera jest intensywny, zachowujący się długo, pikantny, konsystencja łamliwa, na powierzchni widoczne wyraźne kryształki.

To ser, który kryje w sobie tajemnicę, magiczną moc. Produkt o trwałym, mocnym, przyjemnie pikantnym i ostrym smaku — legenda sera DŽIUGAS®. Kryje on w sobie również smak owoców, ponieważ jest to unikalny akcent utrzymanej jakości sera. Ten ser twardy ma przyjemnie łamliwą konsystencję, jest upstrzony białymi kryształkami wapnia.

Asortyment

Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 mies. (180g)
Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 mies. (350g)
Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 mies., zmiażdżony (100g)
Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 mies., krąg (4,1kg)
Ser twardy DŽIUGAS® Gourmet, dojrzewający 36 mies., krąg (4,1kg)

Inne stopnie dojrzałości

Ser twardy DŽIUGAS®
Mild, 12 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Piquant, 18 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Delicate, 24 miesiące
Ser twardy DŽIUGAS®
Wyjątkowa dojrzałość
Ser twardy DŽIUGAS®
Ekologiczne sery
Ser twardy DŽIUGAS®
Sery tarte
×

Zapytaj eksperta ds. sera DŽIUGAS

Państwa dane osobowe są gromadzone oraz przetwarzane w celu oszacowania potrzeb Państwa projektu internetowego oraz złożenia Dziugas Poland Sp.z o.o. najlepszej oferty. Wypełniając niniejszy formularz, akceptują Państwo zasady opisane w naszej Polityce Prywatności