Ser twardy DŽIUGAS® ekologiczne sery

Jest to wyjątkowy gatunek sera DŽIUGAS. Ekologiczny ser DŽIUGAS produkowany jest wyłącznie z najlepszego i najbardziej wartościowego mleka z letniego udoju! Krowy z gospodarstw ekologicznych pasą się wolno na pastwiskach otoczonych przez rzeczki i wzgórza Żmudzi, z dala od wielkich miast i przemysłu.

 

 

Opis

Ekologiczny ser DŽIUGAS jest bardzo odżywczym oraz łatwo przyswajalnym produktem, bogatym w aminokwasy, wartościowe białko, substancje mineralne, mikroelementy i witaminy. Specjalny ekologiczny ser produkujemy również dla dzieci.  To figlarne opakowanie zawierające 40 g małych kawałeczków sera o łagodnym smaku i aromacie. Ser przeznaczony dla dzieci wyróżnia się tym, że ma obniżoną zawartość soli. Jest to wyjątkowo wartościowa żywność dla dzieci, ponieważ DŽIUGAS jest źródłem białka. Dzieciom spodoba się przekąska z sera z owocami, jabłkiem, gruszką.

 

Asortyment

Ekologiczny ser twardy DŽIUGAS®, dojrzewający 24 miesiące (180 g)
Ekologiczny ser twardy DŽIUGAS® (40 g)

Inne stopnie dojrzałości

Ser twardy DŽIUGAS®
Mild, 12 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Piquant, 18 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Delicate, 24 miesiące
Ser twardy DŽIUGAS®
Gourmet, 36 miesięcy
Ser twardy DŽIUGAS®
Wyjątkowa dojrzałość
Ser twardy DŽIUGAS®
Sery tarte
×

Zapytaj eksperta ds. sera DŽIUGAS

Państwa dane osobowe są gromadzone oraz przetwarzane w celu oszacowania potrzeb Państwa projektu internetowego oraz złożenia Dziugas Poland Sp.z o.o. najlepszej oferty. Wypełniając niniejszy formularz, akceptują Państwo zasady opisane w naszej Polityce Prywatności